KONST / Litografier / Färglitografi 17475390
nr 1747 5390
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Kjell Strandqvist (f. 1944), komposition. Signerad, numrerad 83/220, daterad -92. Färglitografi. Bladets mått: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 83x100 cm
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:21:26
100 kr
150 kr
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist